Cookie beleid K. Bolderberg FC

De website van K. Bolderberg FC is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC U6 18.00 - 19.00 Roy Ceulemans
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U15 18.00 - 19.30 Noah Van Holderbeke
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U10 A 18.15 - 19.30 Bart Derwael
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U11 18.15 - 19.30 Mattia 'S Jongers
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U10 B 18.30 - 19.30
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC 19.30 - 21.00 Marijn Volbragt, Yannick Fabbro
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U17 B 19.30 - 21.00 Giovanni Battisti
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC U9 18.00 - 18.00 JP (Jean-Paul) Meus
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U7 18.00 - 19.00 Roy Ceulemans, Wout Franssen
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U8 18.00 - 19.00 Wouter Verheyen
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U12 18.30 - 19.45 Christian Fadda
  • -
Bolderberg FC U17 A 19.00 - 20.30 Roland Bleux, Yves Smeets
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC U12 18.15 - 19.30 Christian Fadda
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC U6 18.00 - 19.00 Roy Ceulemans
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U15 18.00 - 19.30 Noah Van Holderbeke
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U10 A 18.15 - 19.30 Bart Derwael
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U10 B 18.15 - 19.30
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U11 18.15 - 19.30 Mattia 'S Jongers
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC 19.30 - 21.00 Marijn Volbragt, Yannick Fabbro
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U17 B 19.30 - 21.00 Giovanni Battisti
  • B-plein, Broederspad
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC U7 18.00 - 19.00 Roy Ceulemans, Wout Franssen
  • Kunstgras, Vrijheidssite
  • -
Bolderberg FC U8 18.00 - 19.00 Wouter Verheyen
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U9 18.00 - 19.00 JP (Jean-Paul) Meus
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC U17 A 19.00 - 20.30 Roland Bleux, Yves Smeets
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!