Trainingen

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC GEW. U8 A 18.00 - 19.00 Siebe Beerten
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U9 A 18.00 - 19.00 Kelly Gybels
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U11 18.15 - 19.30 Yannick Fabbro
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U21 19.30 - 21.00 Jan Schreurs
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC GEW. U7 B 18.00 - 19.00 Kristof Verbraeken
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U8 B 18.00 - 19.00 JP (Jean-Paul) Meus
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U10 18.00 - 19.00 Jo Jans
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U13 18.15 - 19.30 Marijn Volbragt, Bosmans Wim
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC 19.45 - 21.15 Bart Schapmans, Peter Swinnen, Kurt Fourrier
  • -
Bolderberg FC PROV. RESERVEN 19.45 - 21.15 Bart Schapmans, Peter Swinnen, Kurt Fourrier
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC GEW. U6 17.30 - 18.30 Bart Derwael
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U7 A 17.30 - 18.30 Dirk Buelens
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U8 A 17.30 - 18.30 Siebe Beerten
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U9 A 17.30 - 18.30 Kelly Gybels
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U15 A 18.30 - 20.00 Bart 's Jongers
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U15 B 19.00 - 20.30 Wouter Meus
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U21 19.00 - 20.30 Jan Schreurs
  • B-plein, Broederspad
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC GEW. U7 B 18.00 - 19.00 Kristof Verbraeken
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U13 18.15 - 19.30 Marijn Volbragt, Bosmans Wim
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U11 18.30 - 19.45 Yannick Fabbro
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC 19.45 - 21.15 Bart Schapmans, Peter Swinnen, Kurt Fourrier
  • -
Bolderberg FC PROV. RESERVEN 19.45 - 21.15 Bart Schapmans, Peter Swinnen, Kurt Fourrier
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Bolderberg FC GEW. U6 18.00 - 19.00 Bart Derwael, Pano Dermentzoglou
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U7 A 18.00 - 19.00 Bart Derwael, Pano Dermentzoglou
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U8 B 18.00 - 19.00 JP (Jean-Paul) Meus
  • B-plein, Broederspad
  • -
Bolderberg FC GEW. U10 18.00 - 19.00 Jo Jans
  • -
Bolderberg FC GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Wouter Meus
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Bolderberg FC GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Bart 's Jongers
  • Kunstgras, Vrijheidssite (op maandag + Vrijdag linker voetbalveld, op Woensdag rechter rugbyveld)
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!